Zákazková výroba keramiky na objednávku

UPOZORNENIE: Venujeme výrobe keramiky na zákazku iba malým tvarom (magnetky, prívesky a pod.) do maximálnych rozmerov 6x6cm.

Popri zásobovaniu našich partnerských predajní tovarom z výrobného programu sa sekundárne venujeme aj výrobe keramiky na zákazku, alebo na objednávku podľa vlastného návrhu, zadaných rozmerov a podrobnejšieho popisu výrobku. Na konečný výrobok vieme urobiť tretím výpalom (na už oglazovaný výrobok) aj trvalú farebnú potlač, zatavením pod sklovinu glazúry.

divider

Aké sú podmienky a ako priebieha výroba

Zákazková výroba na objednávku podľa vlastného návrhu nie je náša hlavná činnosť a preto čas na výrobu sa odvíja od celkovej vyťaženosti výrobnej kapacity v danom období. Minimálny počet pre objednanie musí byť viac ako 100ks. Pričom náklady na prípravu, s ktorými treba počítať sú modelovanie a vytvorenie základného modela čo stojí 10€/hod (záleží od veľkosti a tvaru výrobku). Jednoduchšie modely trvaju cca od 2-4 hodiny a komplikovanejšie 6 hodín a viac. Potom pripočítavame náklady za materiál na výrobu rozmnožovacieho zariadenia pre zhotovovanie sádrových foriem na odlievanie čo sa pohybuje od 30€+ (záleží od spotrebovaného materiálu na výrobu prípravkov, rozmnožovacieho zariadenia na výrobu sádrových foriem, počtu objednaných kusov a celkového času zhotovenia).
Zákazník si objednáva iba keramické výrobky a hradí s tým spojené náklady a služby, ktoré sú potrebné k jeho dosiahnutiu. Rozmnožovacie zariadenie a formy sú majetkom firmy a neodovzdávajú sa zákazníkovi pri dodani konečných výrobkov.

Rozmnožovacie zariadenia a sádrové formy skladujeme 12 mesiacov od dátumu vybavenia objednávky na zákazku. Pri ďaľšej objednávke a objednaní tých istých výrobkov do 12 mesiacov už neúčtujeme žiadne poplatky za výrobu nového modela a foriem a dátum uskladenia sa predlžuje o ďaľších 12 mesiacov.


divider

Aké výrobky na objednávku podľa vlastného návrhu doporučujete, alebo majú väčšiu šancu na realizáciu?

Ak by sme mali doporučiť, aké výrobky podľa vlastného návrhu sa najviac oplatia, sú to jednoznačne magnetky rôznych tvarov, podľa dodaných rozmerov a nákresu základného modela. Z našej výroby sú malé magnetky rôznych základných tvarov podľa vlastného návrhu do veľkosti max. 6x6cm, ktoré firmy, organizácie, hotely a pod. využívajú na reklamné a propagačné účely.

V ponuke výrobného programu máme úž hotové formy rôznych tvarov magnetiek, preto ak hľadáte ekonomicky výhodnejšiu a lacnejšiu variantu s trvalou potlačou podľa vlastného návrhu možete si vybrať na stránke: reklamné predmety


divider

Príklady priebehu objednávky

Príklad

Súkromný zubný lekár nás oslovil o cenovú ponuku reklamných magnetiek podľa vlastného návrhu v tvare zuba 100ks.
Emailom nám poslal jednoduchý náčrt tvaru s rozmermi cca 5x3,7cm spolu s textom na potlač. Cenu magnetky si predstavoval max. do 3€/ks.
Cenová ponuka vyzerala takto:
Cena za modelovanie: 1hod. x 10€, rozmnožovačka +10 foriem 24€, spolu náklady na začatie výroby sú: 34€, ktoré sa pripočítajú k celkovej objednávke.
nad 100ks - 2,17€/ks - výrobný čas cca do 2 týždňov
nad 200ks - 1,95€/ks - výrobný čas cca do 2,5 týždňa
nad 300ks - 1,76€/ks - výrobný čas cca do 3 týždňov
nad 500ks - 1,58€/ks - výrobný čas cca do 4 týždňov

divider

Ako postupovať?

krok-11

Krok 1

Pošlite nám emailom tieto údaje:
1. nákres základného tvaru s rozmermi
2. počet kusov a dátum doručenia
3. do prílohy vložte grafiku na potlač
4. maximánu cenu za 1ks
krok-22

Krok 2

Po obdržaní kompletných údajov zákazníka z kroku-1, vypracujeme cenovú ponuku, ktorú posielame emailom na zákazníkovu adresu.
krok-33

Krok 3

Ak objednávateľ súhlasí s cenovou ponukou pošle záväznú objednávku najneskôr do dátumu platnosti vyznačeného v cenovej ponuke.
krok-44

Krok 4

Po prijatí objednávky vystavíme predfaktúru. Po pripísaní platby na náš účet odosielame približný návrh emailom na schválenie. Po schválení návrhu zaradíme Vašu objednávku do výroby.


divider