Registrácia do veľkoobchodu

Od začiatku našej výrobnej činnosti sa sústredujeme predovšetkým na veľkoobchod magnetiek a suvenírov. Registrovaným a stálym zákazníkom ponúkame nižšie ceny za suveníry a magnetky z nášho výrobného programu. Hlavnou podmienkou je mať k dispozícií predajné miesto, kdekoľvek na Slovensku. Ak máte záujem s nami o obchodnú spoluprácu a máte k dispozícií fyzickú predajňu alebo miesto, kde by ste chceli predávať naše suveníry a magnetky z nášho výrobného programu, vyplňte prosím formulár žiadosti o spoluprácu nižšie.
  • Hranica minimálnej sumy na objednávku je 150€
  • Minimálny počet kusov z jedného druhu je 20 kusov

divider

podmienky registrácie

  • Žiadateľ o spoluprácu musí mať k dispozícií predajné miesto/predajňu/obchod/stánok, alebo môže zastupovať toho, kto má predajné miesto/prevádzkáreň zapísané v živnostenskom registri.
  • Po odoslaní formulára žiadosti preverujeme podľa identifikačného čísla živnostníka, či sa v blízkosti jeho predajne nenachádza už náš registrovaný obchodný partner, ktorému poskytujeme exkluzivitu (výhradnom určenie Vašej predajne ako jedinej v blízkom okolí turistickej destinácie, alebo mesta, ktorá bude predávať náše magnetky, suveníry a ostatný sortiment)

divider

Registračný formulár do veľkoobchodu

ŽIADOSŤ O SPOLUPRÁCU

napíšte slovom, ako sa volá druhý deň v týždni (malými písmenami)
Odoslaním formulára súhlasíte so spracovaním osobných údajov v zmysle zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov, viac informácií ...