MAGNETKY A SUVENÍRY NA KOMIS (KOMISIONÁLNY PREDAJ)

Na vybrané miesta ponúkame možnosť dohody predaja tovaru aj na komis (komisionársku zmluvu). Ponúkané suveníry a magnetky sú vyrobené z keramiky a ozdobované trvalou potlačou, zatavenou pod sklovinou glazúry. Ak máte predajné miesto na zaujímavom mieste , ste poverená osoba a máte na starosti oddelenie predaja /múzeá, hotely, zámky, kúpaliská, turisticko informačné centrá a pod./ môžete nás požiadať /pomocou formulára žiadosti uvedeného nižšie/ o spoluprácu. Po odoslaní žiadosti, preveríme, či sa náhodou v blízkosti Vášho predajného miesta nenachádza náš stály odberateľ/obchodný partner, ktorý už s nami spolupracuje.

divider

Podmienky spolupráce a informácie

 1. Ponuka platí len pre predajné miesta, muzeá, hrady, zámky, Kúpele, predajne, obchody a stánky so suvenírmi alebo s príbuzným tovarom, recepcie hotelov a pod., ktoré sú navštevované skupinou ľudí využívajúcich služby v cestovnom ruchu ako rôzni hostia, turisti a pod.
 2. Podmienkou je umiestnenie nášho malého otočného stojana na magnetky na viditielné miesto + základný balíček MIX magnetiek min. 200ks. Na stojan sa zmestí cca 120ks malých magnetiek alebo cca 65ks veľkých magnetiek. Výber suvenírov a ostatného tovaru dohodou, minimálny počet je 30ks z jedného druhu.
 3. Neurčujeme konečné predajné ceny na dodaný tovar a výrobky, ak komisionár /odberateľ/ nepredražuje tovar o vyššiu sumu ako sú doporučené maloobchodné ceny.
 4. Nepožadujeme po našich obchodných partneroch, aby počítali každý mesiac zostatky. Väčšinou nám telefonujú sami, keď je potrebné doplniť nejaký druh tovaru, alebo keď predajú väčšinu tovaru za určité obdobie. Podľa predajnosti odberného miesta, sa počítajú zostatky až po dovŕšení určitého obdobia. V komisnej zmluve máme uvedené podľa dohody po 3 až 6 mesiacoch.
 5. Každá predajňa a predajné miesto je výnimočné. Niekde sa predávajú viac farebnejšie výrobky a niekde viac v bielej glazúre a podobne je to aj s druhom potlače a celkovej grafiky. Počas našej aktívnej spolupráce na komis časom prispôsobujeme množstvá tovaru a rôznorodosť potlače tak, aby sme rástli a zvýšili tým Našu a teda aj Vašu predajnosť.
 6. Na komisionálny predaj poskytujeme zadarmo/požičiavame naše 4-stenné otočné stojany (výhradne len pre naše magnetky) na pult s výškou 40cm a šírkou 20cm. Strieborné alebo čierne. Stojany na magnetky sú stabilné, bezpečné a s protišmykovými podložkami.

komisionálny predaj tovaru
Kvalitné a vzhľadné, otočné stojany na magnetky, 4 steny, kvalitný 2mm plech zaručuje veľmi dobrú prídržnosť keramických magnetiek.V súčasnosti tovar na komisionálny predaj neposkytujeme na dobu neurčitú.
divider

SUVENÍRY a MAGNETKY na komis


Na komisionálny predaj ponúkame:

 • magnetky v tvare - Srdiečka-rôznych rozmerov v ponuke aj so stuhou a magnetkou.
 • magnetky v tvare - Štvorlístkov-rôznych rozmerov v ponuke aj so stuhou vrátane magnetky.
 • magnetky v tvare - Podkovičiek-rôznych rozmerov v ponuke aj so stuhou vrátane magnetky.
 • magnetky v tvare - Zvončekov aj 3D tvary-rozne druhy a veľkosti.
 • 3D magnetky-vypuklé magnetky zaujímavých tvarov hrnčiarských miniatúr.
 • Zvončeky-rôzne veľkosti a tvary s ručne viazanou taftovou stuhou a guličkou /srdcom/. Zvončeky pekne zvonia.
 • Náprstky-turistické náprstky nielen pre zberateľov.
 • Ostatný tovar-dohodou.

 • divider

  Druhy trvalej potlače


  Konečná potlač na magnetkách a našich suveníroch je po výpale na 950-1200°C v keramickej peci zatavená pod sklovinou glazúry.
  Na všetky naše suveníry robíme tieto druhy trvalej potlače:
 • FOTO POTLAČ – farebná potlač upravenej grafiky z kresby alebo fotografie podľa dohody + nápis. Máme k dispozícií v našej databázi krásne kresby zo Slovenska.
 • KVETY + nápis - v ponuke viac ako 15 druhov maľovaných kvetov + nápis podľa výberu.
 • SLOVENSKÁ TÉMA – k dispozícií máme viac druhov rôznych kresieb Jánošíkov, zbojníkov, pastierov...
 • ANJELE - v ponuke máme viac druhov anjelov s nápisom pre šťastie, alebo podľa výberu
 • KOMINÁRI - ručne kreslený kominárik s nápisom pre šťastie, alebo podľa výberu.
 • PRÍLEŽITOSTI - kreslený mackovia a rôzne iné milé zvieratká s nápisom: Ďakujem, Z lásky, Pre teba ...


 • divider

  Galéria poskytovaného tovaru


  komisionálny predaj magnetky 074-Magnetka - Mapka SK s potlačou Slov. téma

  komisionálny predaj magnetky-2 060-Magnetka - Domček veľký s potlačou Foto

  komisionálny predaj magnetky-2 051-Magnetka - Srdce veľké+stuha s potlačou Foto

  komisionálny predaj suveníry 082-Náprstky s potlačou Slov. téma

  komisionálny predaj suveníry zvončeky 081-Zvončeky veľké so stuhou (pekne zvonia) s potlačou Foto