KERAMIKA - IKA +421 905 260 513 Hlavná stránka Výroba suvenírov Výroba magnetiek Veľkoobchod Kontakt

Výroba suvenírov

Vyrábame rôzne zvončeky, náprstky, kúpeľné poháre a rôzne druhy magnetiek ozdobované trvalou potlačou zatavenou pod sklovinou glazúry na 960°C-1100°C v keramickej peci. Vypálená potlač sa nedá zoškrabať, poškodiť, nikdy nezoslábne na slnku, ani v umývačke riadu.
vyroba suvenirov
Keramické zvončeky veľké s trvalou potlačou farebnej grafiky a nápisom Podhájska
vyroba a predaj suvenirov
Keramické zvončeky malé s trvalou potlačou kresby a nápisom Rajecké Teplice
Na suveníry robíme tieto druhy potlače: rôzne kreslené námety ako:Janošíci, zbojníci, pastieri, kominári pre šťastie (viac druhov) s nápisom podľa výberu, anjelici pre šťastie, Slovensko-Slovakia+štátny znak, kvety + Vami zvolený nápis mesta alebo destinácie. Vieme spracovať, prekresliť a upraviť akúkoľvek inú dodanú alebo navrhnutú grafiku, fotografiu alebo kresbu.
suveniry
Keramické zvončeky veľké s potlačou KVETY+nápis
predaj-suvenirov
Keramické zvončeky malé s potlačou KVETY+nápis
Nami vyrobené produkty su určené len na ďaľší predaj pre: predajne so suvenírmi a darčekmi, turisticko-informačné centrá a informačné kancelárie, recepcie hotelov, Kúpele a kúpelné hotely, kúpaliská a aquaparky, predajné stánky, muzeá, kvetinárstva a predajne s iným, príbuzným alebo podobným sortimentom
keramicke-naprstky
Keramické náprstky - rozmery: 29x28mm
naprstky
Keramické náprstky
Na keramické náprstky s trvalou potlačou poskytujeme množstevné zľavy a nízke veľkoobchodné ceny vrátane grafickej prípravy, trvalej potlače a poslanie finálneho návrhu na schválenie emailom. Žiadne ďaľšie poplatky.
suveniry-slovensko
Keramické zvončeky malé s potlačou slovenská téma
suveniry-zo-slovenska
Keramické zvončeky malé - zo slovenskou témou
Na všetky obrázky, fotografie, použitú grafiku a všetky uverejnené fonty máme rozšírené korporátne licencie od autorov pre komerčné používanie a potlač našich produktov v neobedzenom množstve.
vyroba-suvenirov-slovensko-strecno
Náprstky - potlač kvety s nápisom
suveniry-hrad-strecno.jpg
Náprstky s potlačou kresby hradu Strečno
suveniry bratislava
Zvončeky malé, potlač kresieb Bratislavy
suveniry banska stiavnica
Zvončeky veľké - Banská Štiavnica, potlač kresby
Suveniry Levice
Zvončeky malé - kresby - Levice
suveniry bratislavsky hrad
Náprstky - kresby Bratislavský hradu, Michalskej brány ...
Suveníry výroba kominárik
Zvončeky malé s potlačou kominárik pre šťastie
Suveníry zvončeky
Zvočeky MINI s kresbami Slovenských Kúpeľov
vyroba-suvenirov-Štúrovo
Zvončeky malé - Štúrovo
Suveníry - zvončeky Štúrovo
Suveníry-zvončeky-Štúrovo
Suveníry Banská Bystrica
Zvončeky malé - Banská Bystrica
Suveníry Kremnica
Zvončeky malé - Kremnica
kupelne-pohare
Kúpeľný pohár veľký pre Kúpele Piešťany
kupelny-pohar
Kúpeľný pohár veľký pre Kúpele Turčianske Teplice
Na Kúpeľné poháre máme vydaný certifikát Štátnym technickým ústavom v Piešťanoch. Nami vyrobené užitkové výrobky boli testované na zdravotnú nezávadnosť. Naša úžitková keramika ozdobovaná trvalou potlačou mimo ústny okraj môže prísť do styku s požívatinami. Číslo platného certifikátu je: 00026/104/2/2008. Platnosť certifikátu si môžete overiť na stránke certifikaty.sk .
kupelne-pohariky
Kúpeľné poháriky - Dudince
kupelne pohare Dudince
Pitné poháre na minerálnu vodu pre Kúpele Dudince
Nami vyrobené kúpeľné poháre a iné výrobky dodávame do darčekových predajní, na recepcie hotelov a na rôzne iné akcie (s logom svetoznámych firiem) a na rôzne príležitosti a stretnutia v Kúpeľných hoteloch na celom Slovensku ako sú: Kúpele Piešťany, Kúpele Trenčianske Teplice, Kúpele Rajecké Teplice, Kúpele Sklené Teplice, Kúpele Turčianske Teplice, Kúpele Smrdáky, Kúpele Nimnica, Kúpele Kováčová, Kúpele Bojnice, Bardejovské Kúpele, Kúpele Brusno, Kúpele Dudince, Kúpele Lúčky, Kúpele Sliač, Kúpele Štós, Kúpele Vyšné Ružbachy, Kúpele Číž a Kúpele Nový Smokovec.
Kupelne Poháre Kováčová
Kúpeľné poháre pre Kúpele Kováčová
kupelne pohare kupele
Kúpeľné poháre na minerálnu vodu - Kúpele Kováčová
Kupeľné Poháre
Kúpeľné poháre s potlačou KVETY+nápis
kupelne pohare
Kúpeľné poháre s potlačou KVETY+nápis

Suveníry

Čo je to suvenír a na čo slúži? Slovo "Suvenír" má pôvod vo francúštine (souvenir) a znamená "spomienka" alebo "pamiatka". Je to akýkoľvek predmet, ktorý nám pripomína navštívené miesto, alebo nejakú oblasť. Či už je to navšteva mesta, múzea, jaskyne, zoo, hradu, kaštieľa, zámku, dovolenka pri mori, víkendový pobyt pri vode, jazere, kúpaliska, aquaparku, výlet alebo návšteva rekreačného miesta, liečebný pobyt v kúpeľoch a pod.

Jeho reklamné a propagačné vlastnosti, podporujú predovšetkým turizmus, cestovný ruch a je určený predovšetkým pre všetkých turistov alebo návštevníkov ako upomienkový predmet a symbol na príjemné strávené chvíle z dovolenky a uchováva si peknú spomienku z návštevy konkrétneho miesta alebo turistickej destinácie.

Na celom svete je predaj takýchto produktov veľmi dôležitou súčasťou odvetvia turizmu a cestovného ruchu, ktorý má hlavnú úlohu hlavne propagovať konkrétne miesto pobytu a zabezpečovať zvyšovanie návštevnosti, aby sa turisti na týchto miestach neustále vracali, čo napomáha zlepšovanie miestnej ekonomiky.

Medzi najpredávanejšie reklamné predmety a suveníry patria výrobky zhotovené z rôznych materiálov ako zo: skla, porcelánu, keramiky, kameniny, dreva, textilu, papiera, gumy, plastu, kovu, vosku, živice, šúpolia a pod. A potom rôzne výrobky ako: odevy, tričká, klobúky, tašky, batohy, zberateľské predmety, pohľadnice, magnetky na chladničky, drevené, živicové, gumenné, kovové alebo plastové magnetky, náprstky, zvončeky, kľúčenky, odznaky, rôzne miniatúrky, figúrky, sošky, hrnčeky, otvárače, prívesky, fľaše, kališky, poháre, misky, taniere, kúpeľné poháre, stojany na perá, krčiažky, amfórky, šálky, črpáky, džbány, krígle popolníky, sviečky, šúpolienky, drevorezby, rôzne maľované obrazy, valašky, fujary, píšťalky, fajky a mnoho ďalších kokrétne pre daný kraj v ktorom sa návštevník nachádza.

Cestovatelia a turisti môžu nakupovať suveníry ako darčeky pre svojich blízkych alebo priateľov. Medzi takéto pamiatkové predmety z navštevovaných oblastí patria aj nekomerčné predmety ako: morský piesok z pláže, mušle, kamene rôznych tvarov, alebo niečo podobné, čomu človek dáva hodnotu, pamätné predmety, ktoré majú s konkrétnym miestom určité spojenie.

Takisto, ako aj iné materiály, nám hlina dáva veľký priestor na výrobu týchto malých upomienkových predmetov, ktoré vyhotovujeme pre domácich ako aj zahraničných turistov.


Páčia sa Vám naše výrobky a kde sa dajú kúpiť?
Informujte sa v predajniach darčekov, turisticko informačných centrách, alebo v predajniach s príbuzným sortimentom a pýtajte sa na produkty od našej firmy KERAMIKA - IKA. Ak ste v uvedených predajniach nevideli naše výrobky a magnetky, radi privítame spoluprácu s akoukoľvek predajňou.

Máte k dispozícií predajňu alebo predajné miesto a chceli by ste s nami spolupracovať?
kliknite sem a vyplňte formulár žiadosti o spoluprácu


Pozrite si aj ďaľšie naše práce v kategórií magnetiek
kliknite na tlačítko pre zobrazenie
ZOBRAZIŤ MAGNETKY

KERAMIKA - IKA : výroba a predaj suvenírov

Tel.: +421 905 260 513