KERAMIKA - IKA +421 905 260 513 Hlavná stránka Výroba suvenírov Výroba magnetiek Veľkoobchod Kontakt

Suveníry - Magnetky - Veľkoobchod

Od začiatku našej výrobnej činnosti sa sústredujeme predovšetkým na veľkoobchod magnetiek a veľkoobchod suvenírov. Zákazníkom a veľkoobchodníkom ponúkame pri nákupe väčšieho množstva, výhodné ceny.
Ak máte záujem s nami o obchodnú spoluprácu a máte k dispozícií fyzickú predajňu alebo miesto, kde by ste chceli predávať naše suveníry a magnetky z nášho výrobného programu, vyplňte prosím formulár žiadosti o spoluprácu nižšie.

Ak ste u nás už registrovaný zákazník, môžete sa prihlásiť do veľkoobchodného eshopu: www.velkoobchodkeramiky.sk


podmienky poskytovania tovaru za veľkoobchodné ceny

  • Produkty poskytujeme len pre registrovaných partnerov
  • Hranica minimálnej sumy na objednávku je 100€
  • Minimálny počet kusov z jedného druhu je 20 kusov

podmienky registrácie

  • Žiadateľ o spoluprácu musí mať k dispozícií predajné miesto/predajňu/obchod/stánok, alebo môže zastupovať toho, kto má predajné miesto/prevádzkáreň zapísané v živnostenskom registri.
  • Po odoslaní formulára žiadosti preverujeme podľa identifikačného čísla živnostníka, či sa v blízkosti jeho predajne nenachádza už náš registrovaný obchodný partner, ktorému poskytujeme exkluzivitu (výhradnom určenie Vašej predajne ako jedinej v blízkom okolí turistickej destinácie, alebo mesta, ktorá bude predávať náše magnetky, suveníry a ostatný sortiment)

Často kladené otázky

Kliknite na otázku pre zobrazenie konkrétnej odpovede

VO ceny najlacnejších suvenírov ako náprstky môžete u nás s množstevnou zľavou kúpiť už od 0,78€/ks, zvončeky so stuhou od 1,09€/ks a cena magnetiek je od 0,79€/ks vrátane potlače a jej prípravy. Už žiadne ďaľšie polatky za grafickú úpravu (platí pri dodržaní VO podmienok uvedených v VO-Eshope).
Pomocou formulára žiadosti o spoluprácu uvedeného nižšie, hľadáme len obchodných partnerov, živnostníkov a predajcov, ktorý majú k dispozícií predajne alebo iné predajné miesto a Vážny záujem o spoluprácu predávať naše produkty.
Ak ste veľkoobchodný predajca alebo obchodník, kontaktujte nás prosím emailom alebo telefonicky s Vašim zámerom akú si predstavujete s nami spoluprácu.

V takomto prípade nás prosím kontaktujte na ika@ika.sk alebo najlepšie telefonicky
1. Ak ste vyplnili správne údaje, skúste sa pozrieť na serveri Vašho emailového hostingu do priečinku SPAM.
2. Alebo ste chybne vyplnili údaje ako: IČO, emailovú adresu, alebo adresu predajne.
3. Ak vyplníte správne údaje, snažíme sa odpovedať emailom na formulár do 3 pracovných dní.

Našou základnou stratégiou veľkoobchodu suvenírov je predaj vo väčšom množstve za výhodnejšie ceny. Minimálna suma na objednávku nám dáva širší priestor na pokrytie škôd, grafických prác, dopravy a pod.
Ako výrobci nemáme k dispozícií hotový tovar na sklade, ale ku každej objednávke pristupujeme individuálne.
Zníženie alebo zrušenie minimálnej sumy by sa odzrkadlilo v základných VO cenách výrobkov. Museli by sme pripočítavať ku každej objednávke grafické práce, manipulačné príplatky, balné a iné poplatky.Registračný formulár do veľkoobchodu

ŽIADOSŤ O SPOLUPRÁCU

napíšte číslo výsledku: 5+5=
Odoslaním formulára súhlasíte so spracovaním osobných údajov v zmysle zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov, viac informácií ...
Suveníry - veľkoobchod

Ak máte akékoľvek otázky ohľadom veľkoobchodu suvenírov, kedykoľvek nás môžete kontaktovať, radi odpovieme na Vaše otázky.

Tel.: +421 905 260 513