ochrana osobných údajov

Posledná aktualizácia dňa: 09.04.2019

Na našej stránke robíme všetko preto, aby ste sa cítili bezpečne. Preto máme celý web zabezpečený šifrovaným spojením SSL certifikátom, pričom nemôže dôjsť ku strate alebo odcudzeniu súkromných údajov a ďaľšie informácie o tom, ako chránime vaše súkromie, aké údaje od Vás získavame, ako ich používame a s kým ich zdieľame si môžete prečítať nižšie.

Kto je prevádzkovateľ a kde nás môžete kontaktovať:

Prevádzkovateľ internetového eshopu www.svadobnedarceky.eu a spracovávateľ Vašich osobných údajov je:
Milan Mezei - Keramika Ika
Štiavnická cesta 117/41
93505 Pukanec
IČO: 40 312 372
DIČ: 1046956790
Tel.: +421 905 260 513

Zodpovedná osoba za ochranu osobných údajov je Milan Mezei. V prípade, ak máte akékoľvek otázky k použitiu svojich osobných údajov alebo si chcete uplatniť Vaše práva, môžete ma kontaktovať na adrese ika@ika.sk alebo písomne na uvedenej adrese firmy.

Aké osobné údaje zbierame:

Spracúvam osobné údaje získané z registračného formulára len pri schválení registrácií nového partnera. Pri odmietnutí z rôznych dôvodov sú formuláre ihneď vymazané a ďaľej sa údaje neprijatých zákazníkov nespracuvávajú.

Zoznam spracúvaných osobných údajov ktoré získavam pomocou registračného formulára (pri schválení registrácie) :
- Meno a priezvisko vyplňujúceho tento formulár - pre potreby zaslania potvrdenia alebo odmietnutie registrácie a na komunikáciu so zákazníkom.
- Emailová adresa - pre potreby zaslania potvrdenia alebo odmietnutie registrácie a na komunikáciu so zákazníkom.
- Telefónne číslo príjemcu - pre potreby zaslania potvrdenia alebo odmietnutie registrácie a na komunikáciu so zákazníkom.

Účel spracúvania osobných údajov:

• Evidencia pre komunikáciu.


Ako vaše údaje chránime

Chceme Vás uistiť, že Vaše osobné údaje sú u nás v bezpečí. V súlade s požiadavkami platnej legislatívy vykonávame všetky potrebné bezpečnostné alebo technické opatrenia tak, aby sme Vaše osobné údaje čo najlepšie ochránili. Všetky uložené osobné údaje sú uchovávané v chránenej databáze na zabezpečenom serveri, do ktorého má prístup iba jedna poverená osoba.

Ako dlho údaje uchovávame

Spravidla všetky uložené osobné údaje uchovávame tri roky odo dňa ich uloženia na serveri.

Podávanie sťažností

V prípade, ak máte akékoľvek otázky k použitiu svojich osobných údajov alebo si chcete uplatniť Vaše práva, môžete ma kontaktovať na adrese ika@ika.sk alebo písomne na uvedenej adrese firmy.

Tieto internetové stránky používajú súbory cookie. Prehliadaním stránky súhlasíte s ich používaním. Viac informácií sa dozviete tu