KÚPEĽNÉ POHÁRE - VEĽKOOBCHOD

Kúpeľné poháre v tejto kategórií sú určené na ďaľší predaj - veľkoobchod, pre registrovaných partnerov a partnerské predajne so suvenírmy alebo s príbuzným tovarom. V ponuke nájdete 3 druhy kúpeľných pohárov moderných tvarov v základných veľkoobchodných cenách. Ak máte k dispozícií fyzickú predajňu, stánok alebo iné predajné miesto a chceli by ste s nami spolupracovať. Pre viac informácií o obchodnej spolupráci navštívte našu podstránku registrácia do veľkoobchodu.
Minimálny počet kusov pre objednanie je 20ks z jedného druhu a minimálna suma je 150€ na vytvorenie objednávky v našom veľkoobchodnom eshope.
divider

Zoznam vyrábaných kúpeľných pohárov

Kód Názov výrobku Rozmer Základná veľkoobch. cena Doporučená maloobchod. cena
078 Kúpeľný pohár malý 63x93mm pre registr. partnerov 5,50€+/ks
902 Kúpeľný pohár 1.0dcl 94x98mm pre registr. partnerov 8,50€+/ks
Pri kliknutí (na mobiloch) alebo ukázaní na podčiarknutý názov výrobku v tabulke, sa Vám zobrazí malý náhlad výrobku

divider

Kategórie potlače

V dnašej databázi máme mnoho kresieb a fotografií z turistických miest, kúpeľov, kúpalísk a iných destinácií na Slovensku. Za spracovanie, návrh a prípravu potlače nič neplatíte žiadne ďaľšie poplatky. Ak objednávate prvý krát, vždy posielame približný náhlad potlače emailom na schválenie.
foto-potlač

Foto potlač + nápis

Najpredávanejší druh potlače grafiky alebo kresby na naše magnetky.
Kvety-potlač

Kvety mix + nápis

V ponuke viac ako 20 druhov maľovaných kvetov + nápis podľa výberu.
Konečná potlač sa nanáša na už oglazovaný výrobok po druhom výpale a tretím výpalom na 950-1200*C sa zatavuje pod sklovinu glazúry.
divider

Farebné prevedenia

Kúpeľné poháre z našej výroby vyrábame iba v bielej glazúre. Svojím zameraním patria medzi úžitkovú keramiku a stolový riad. Na úžitkovú keramiku máme vydaný certifikát o zdravotnej nezávadnosti zo Štátnej technickej skušobne v Piešťanoch. Miniatúrne malé kúpeľné poháre kod-678 namáčame aj do farebných glazúr a tie slúžia len na dekoratívne účely.
Všetkým obchodným partnerom dávame kópie certifikátu k nahliadnutiu pre kontrolné orgány. Platnosť č.00026/104/2/2008 si kontrolné orgány môžu overiť na stránke www.certifikaty.sk.

divider
Fotogaléria kúpeľných pohárov
V našej fotogalérií môžete vidieť niekoľko našich prác .
divider

NA STIAHNUTIE


Názov PDF ZIP
Veľkoobchodný katalóg velkoobchodný katalóg 2021 pdf velkoobchodný katalóg 2021 zip
Veľkoobchodný cenník (chránený heslom) velkoobchodný cenník 2021 pdf velkoobchodný cenník 2021 zip
Páčia sa Vám naše kúpeľné poháre?
1. Ak ste živnostník a máte predajňu so suvenírmi, darčekmi alebo s príbuzným sortimentom a chceli by ste s nami spolupracovať. Môžete sa u nás registrovať do veľkoobchodného programu.
2. Ak ste živnostník, firma, spoločnosť a pod. a máte záujem o jednorázový nákup viac ako 100ks s Vašim logom, alebo podľa dodanej grafiky, navštívte našu podstránku reklamné predmety.
3. Ak ste fyzická osoba-nepodnikateľ, a oslovila nás ponuka nami vyrobených magnetiek, informujte sa vo svojom okolí v darčekových predajniach alebo obchodoch s príbuzným sortimentom, kvetinárstvach, turisticko-informačných centrách a pod. Pýtajte sa na suveníry, náprstky a výrobky našej produkcie firmy: KERAMIKA - IKA.